نکات کلیدی در طراحی وب سایت

اكتبر 29, 2015 2395
نکات کلیدی در طراحی وب سایت

بسیاری از كارشناسان اينترنت، طراحى وب سايت را يك هنر و يك فن مى دانند. زيرا درآمد ميليونى شركت هاى چند مليتى كه امروزه به غول هاى ديجيتالى شهره هستند مثل گوگل و ياهو و آمريكن آن لاين، جز با اتكا به درك مولفه هاى اين فن حاصل نشده است. بنابراين، نامطلوب نيست كه از فن طراحى وب، به مهندسى طراحى وب نام ببريم كه مجموعه اى از فرآيندهاى اثربخش الكترونيكى براى توسعه كسب و كار در دنياى مجازى به شمار مى رود.

ادامه مطلب ...

روش های جستجو در گوگل

نوامبر 14, 2015 2252
روش های جستجو در گوگل

اینترنت مرزناشناسی است که هر لحظه بر وسعت آن افزوده می شود. هم اکنون میلیاردها سایت بر روی این شبکه وجود دارد و هر 5 ثانیه نیز یک سایت به آن افزوده می شود. این دنیای مجازی آنقدر بزرگ شده است که دیگر کاربران بدون استفاده از موتورهای جستجو قادر به بهره مندی از آن نیستند، و بدین ترتیب روز به روز اهمیت استفاده از موتورهای جستجو بارزتر می گردد. اما همان اندازه که این موتورها مفید هستند درصورت ناآشنا بودن با نحوه درست کار با آنها می توانند خسته کننده هم باشند.

ادامه مطلب ...

کوکی و ارتباط آن با امنیت ما

نوامبر 14, 2015 2231
کوکی و ارتباط آن با امنیت ما

اکثر مردم می‌دانند که کوکی‌هایی در گوشه‌کنار اینترنت پنهان شده‌اند . بله، کوکی‌هایی در اینترنت هستند و واقعاً هم اسمشان کوکی‌ست، ولی خوشمزه که نیستند هیچ، حتی ممکن است برای امنیت شما مضر هم باشند!

ادامه مطلب ...

راهکارهای بدست آوردن جایگاه و رتبه بهتر در موتورهای جستجو

ژوئن 1, 2016 1183
راهکارهای بدست آوردن جایگاه و رتبه بهتر در موتورهای جستجو

: Google loves Content گوگل عاشق محتوا است. این چیزی است که گوگل به وب مستر ها سفارش می کند. از آنجایی که گوگل هیچ ارتباطی با هیچ بهینه کننده یا SEO ای ندارد و هیچ توصیه ای هم در این مورد نمی کند، نکاتی را پیشنهاد می کند تا به شما کمک کند که تفاوت یک بهینه کننده ای که باعث پیشرفت سایت شما می شود و بهینه کننده ای که باعث حذف نام سایت شما از لیست موتورهای جستجو می شود را دریابید .

ادامه مطلب ...

اهمیت لینکهای خارجی در افزایش رتبه یک سایت

دسامبر 30, 2015 1133
اهمیت لینکهای خارجی در افزایش رتبه یک سایت

منظور از لینکهای خارجی، لینکهایی است که از سایتهای دیگر به سایت شما وجود دارد. هر چه تعداد این لینکها بیشتر باشد رتبه سایت شما بیشتر خواهد بود. علت این امر این است که موتورهای جستجو اینگونه استدلال میکنند که چون تعداد زیادی لینک به این سایت وجود دارد بنابراین از نظر کاربران اینترنت این سایت دارای اهمیت زیادی است بنابراین موتورهای جستجو نیز رتبه سایت را بالا میبرند . موتور جستجوی گوگل رتبه سایتها را براساس آیتمی بنام page rank بیان میکند که عددی بین ۹ تا ۹۸ میباشد. هر چه این عدد بزرگتر باشد رتبه سایت مربوطه بیشتر خواهد بود و همچنین هر چه تعداد لینکهای خارجی یک سایت بیشتر باشد ranking آن سایت بیشتر میشود.

ادامه مطلب ...